Skip to content

Taśma kompozytowa

Taśma kompozytowa

Nasza firma powstała z myślą o tych wszystkich osobach, które każdego dnia odpowiedzialne są za zabezpieczanie ładunków. To oczywiście dla nich stworzyliśmy ofertę złożoną tylko z doskonałej klasy materiałów zabezpieczających, takich jak folie oraz taśmy.
Wiedząc, jak istotna w technice zabezpieczania jest wysoka klasa materiałów pakujących, na co dzień współpracujemy z wiodącymi ich producentami. To od nich pochodzi nasza taśma stalowa, a także folia stretch. Mało tego sami również trudnimy się w produkcji taśm poliestrowych typu WG oraz kompozytowych typu CS. A za sprawą tego, że dbamy o ich niezwykłą trwałość oraz wytrzymałość, z powodzeniem znajdują one zastosowanie w wielu sektorach produkcji.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam osiągnąć własne standardy obsługi klientów. Oraz to dzięki nim współpraca z nami to lecz i zabezpieczenie sprawnej realizacji każdego zamówienia, ale również fachowego doradztwa. Do każdego zamówienia podchodzi w sposób indywidualny. Wsłuchując się w oczekiwania naszych klientów, zawsze staramy się wspomagać ich naszą wiedzą w kwestii wyboru produktów.
Poza taśmami oraz foliami, w naszej propozycji wyszukać można także dobrej jakości narzędzia, w tym odwijacze do taśm oraz urządzenia do ich spinania. To, co je wyróżnia, to niezwykła stabilność, nawet podczas długotrwałego użytkowania. A ponieważ są to urządzenia o różnych wymiarach oraz parametrach, każdy znajdzie model idealnie wpisujący się w jego oczekiwania.
A tych, którzy chcieliby przekonać się, że nasze standardy to nie bajka, zachęcamy do zaznajomienia się z wszystkimi atestami oraz certyfikatami, które zawarliśmy na stronie .


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 28 (ostatnio: 30.09.2019 16:51:38)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 07.05.2016 16:26:01)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz