Skip to content

Sery wędzone

Sery wędzone

Zachęcamy do odwiedzenia i zaznajomienia się z propozycją strony marfor.pl. Firma Marfor działa w branży od 19 lat. Zajmuje się produkcją i dystrybucją serów wędzonych i góralskich. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, oferujemy naszym klientom prawdziwe artykuły, tradycyjnie produkowane i posiadające unikalny smak. Do produkcji używane są jedynie naturalne składniki, doskonałej klasy. W propozycji można znaleźć sery góralskie i sery wędzone w różnorakich kształtach i wielkościach. Dla osób poszukujących ciekawych smaków, przygotowaliśmy sery w zalewach olejowo ziołowych, oraz zestawy na grilla i zakąski serowe. Nasze sery wytwarzane są według tradycyjnej, góralskiej receptury. Ich smak jest nie lada jaki i unikalny.

Paramy się ogólnopolską sprzedażą naszych artykułów, dzięki czemu każdy i w każdym miejscu może zachwycać się smakiem góralskich przysmaków. Jest to tak bywa poszukiwany rodzaj sera i firma dba o jego sprawdzony smak i oryginalną, góralską recepturę. Tak aby mieć pewność, że wszystkie sery góralskie i sery wędzone będą doskonałej klasy, a każdy z nich zachwyci smakiem klientów, oznaczyliśmy ich termin spożycia. Wynosi on minimum 60 dni.

W propozycji, przedstawione zostało ściśle, ile sztuk serów zawierają opakowania. Podana jest również waga. W przypadku pytań można skontaktować się z nami telefonicznie czy też droga elektroniczną, do czego serdecznie zachęcamy.

Wierzymy, że dzięki doświadczeniu i pasji, którą wkładamy w naszą pracę, uda nam się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 34 (ostatnio: 13.06.2019 19:32:47)
  • yahoo: 13 (ostatnio: 22.07.2017 00:35:42)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz